- سرزمین مهر - گزارش عملکرد لژیون شانزدهم؛ لژیون کمک راهنما همسفر مانا
به نام قدرت مطلق الله
گزارش عملکرد لژیون شانزدهم؛ لژیون کمک راهنما همسفر مانا
موضوع: سی دی اقیانوسوقتی پذیرفتیم که مشکل‌داریم در آن زمان است که راحت‌تر می‌توانیم به حل آن بپردازیم...

از نقطه به اقیانوس و از اقیانوس به نقطه می‌رسیم. سیستم و ریتم کائنات از این قانون پیروی می‌کند. تمام موجودات هستی و حتی خود هستی با تمام جزئیاتش از یک نقطه آغازشده که بینگ بنگ می‌نامندش. آیا تمام این هستی در یک نقطه‌ای کوچک‌تر از یک اتم قرار داشته یا خیر؟

در جواب می‌گوییم نقشه در نقطه بوده است ولی با گرفتن انرژی از جهان‌های دیگر عالم هستی به وجود آمده دقیقاً مثل همان درخت گردو که از کاشتن یک گردو حاصل‌شده است. نقشه در بذر اولیه بوده ولی با گرفتن آب، نور، خاک، مواد آلی و کلاً انرژی از جهان اطراف درخت گردو رشد کرده و هزاران گردو تولید می‌کند.

ما انسان‌ها هم با توجه به دانشی که تاکنون آموختیم می‌دانیم که از روز الست بوده‌ایم یعنی قبل از تولد هم حیات داشته‌ایم پس وقتی پا به جهان خاکی گذاشتیم یک نقطه فشرده بودیم یا همان نفس که در این نقطه، نقشه تولید انسان بوده که از ترکیب تخمک و اسپرم جنین شده و از جفت مادر تغذیه کرده، رشد کرده و انرژی گرفته و نهایتاً تبدیل به انسان شده است یعنی از یک نقطه که هیچ می پنداشتیمش انسان خلق شد ولی در همان نقطه هیچ پر از اطلاعات و آگاهی بود که از جهان‌های قبلی با خود همراه داشت و آن همان فطرت و ذات ماست. از این نقطه به‌ظاهر هیچ شروع به دریافت انرژی کردیم به‌صورت دو بازی در آگاهی و ناآگاهی. بازی در ناآگاهی در دوران کودکی بود که نقشی در آن نداشتیم فقط آموزش فرهنگ، زبان و ... داشتیم که به‌صورت ناخودآگاه در ضمیرمان ذخیره‌شده و تأثیر به سزایی در دوران جوانی و بعدازآن دارد. دیگری بازی در آگاهی است که باید برای آن اهمیت زیادی قائل شویم و هزینه زیادی بدهیم چون بازی در آگاهی شروعی است قبل از دوباره نقطه شدن (مردن) و یا شروعی است برای ورود به دریای تکامل یا اقیانوس شدن یعنی بدانیم برای چه آمده‌ایم؟ چه‌کاری داریم؟

گاهی فکر می‌کنیم هستی فقط برای ماست، برای همین در آرامش نیستیم پس باید به‌طرف ارزش‌ها برویم، خدمت کنیم و آموزش بگیریم تا به آرامش برسیم چون هرکدام از ما با گرفتن آموزش می‌توانیم آن‌ها را به دیگران انتقال دهیم و دیگران را به‌طرف خود جذب کنیم چه در جهت مثبت و چه در جهت منفی. این دوران طی می‌شود، آموزش‌ها انجام می‌گیرد و حالا نوع نگاه است که به این دوره جهت می‌دهد. اگر نگاه طوری باشد که مرگ پایان زندگی است پس نوع زندگی در این دوره متفاوت می‌شود ولی اگر مرگ را آغاز بدانیم آموزش‌ها را به نحو احسن دریافت می‌کنیم تا تغییر، تبدیل و ترخیص صورت گیرد و در پایان از اقیانوس به نقطه برسیم یعنی از هیچ دوباره به هیچ رسیدن پس این‌همه تلاش برای چه؟

این هیچ با آن هیچ متفاوت است زیرا فقط درک و عقل و آموزش در نقطه می‌ماند و این‌ها تنها دارایی ماست که با خود می‌بریم و این‌ها در آن هیچ یا نقطه فشرده قرار می‌گیرد برای زندگی در حیات‌های دیگر و دوباره در آنجا از نقطه جدید به اقیانوسی دیگر وارد می‌شویم. تکرار و تکرار و تکرار تا برسیم به نقطه‌ای که ازآنجا انشعاب یافته‌ایم. حالا برای اقیانوس شدن در هر دوره باید تلاش کرد، حرکت کرد و آموخت پس به دنبال این اعمال همیشه دشواری و سختی همراه ماست پس نهراسیم و با مشکلات بجنگیم و آن‌ها را نعمت بدانیم نه لعنت.

در زندگی اول باید مشکل را فهمید تا بتوان آن را حل کرد. اگر مشکل را کاملاً حل کردیم زهی خوشبختی ولی اگر موقتی حل شد تا ابد این مشکل با ماست و برای ما ایجاد بحران می‌کند مثل درمان‌های اعتیاد با روش‌های نادرست.

هیچ تضمینی نیست که ما در همه کارها و همیشه موفق باشیم و مشکلی سر راهمان نباشد. ما قالب‌ها راداریم (کتاب، سی دی، متون آموزشی) از آن‌ها بهره‌برداری می‌کنیم، مدیریت می‌کنیم و تا آنجا که در توان داریم با مشکلات مبارزه می‌کنیم وقتی پذیرفتیم که مشکل‌داریم در آن زمان است که راحت‌تر می‌توانیم به حل آن بپردازیم. آنجاست که بلند شدن را یاد می‌گیریم و از یک مرحله‌به‌مرحله دیگر می‌رویم و می‌توانیم تا وقتی زنده‌ایم از زندگی و آنچه در آن است لذت ببریم.

برای مطالعه و برداشت بیشتر به سی‌دی‌های شعبده‌بازی، مشکل و هیچ مراجعه نمایید.

با احترام؛ هم‌سفر مانا کمک راهنمای لژیون شانزدهم 
تاریخ : سه شنبه 15 مرداد 1398 | 10:52 ب.ظ | نویسنده : مانا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات