- سرزمین مهر - سی دی صحرا
به نام خدا        امروز دوشنبه 96/6/20 لژیون سرزمین مهر به استادی سرکار خانم مانا و دوستان هم لژیونی با

                                                           دستور جلسه سی دی «صحرا » 

در ابتدا بعد از سلام و احوالپرسی خانم مانای عزیز با دوستان هم لژیونی   برداشت هر کدام از دوستان از سی دی صحرا مورد سوال قرار گرفت و خانمها زهرا و مرضیه خلاصه برداشتهای خود را بیان کردند.

و خانم مانا سخن خود را با تعریف واژه پیشگامان شروع کردند. پیشگامان به کسی گفته میشود که در زمینه خاصی بنیانگذار باشند مثل کنکره شصت  که بنیانگذار آن آقای مهندس هستند .چون روش جدیدی را برای درمان اعتیاد ابداع کردند.

همچنین بر اهمیت تنظیم  سیستم ایکس و اهمیت آن از نظر آقای مهندس برای تعادل روح و روان مصرف کننده صحبت شد.

سوال خانم زهرا:آیا دارویی در جهت تنظیم سیستم ایکس برای مصرف کننده وجود دارد که افراد را از خشم دور کند و شادی آور باشد.

پاسخ خانم مانا: اصلا نباید در انسان خشم بوجود بیاید باید جهان بینی انسان آنقدر قوی شود که خشم و سایر صفات ناخوشایند در انسان وجود نداشته باشد باید درون انسان درست شود تا در پی آن آرامش بیاید.

سپس در مورد ثبات یا تغییر وجودی انسانها صحبت شد که انسانها ،جهان و کائنات دائم در حال تغییرند پس ما هم باید تغییر کنیم از بدیها به خوبیها حتی در خوبیها هم نباید ساکن باشیم باید تغییر در زندگیمان باشد. با حل مشکلات با تلاش برای رفع گرفتاریهای روزمره روال زندگی را رو به جلو ببریم و با حل کردن تک تک مشکلات بعد از حل آن به آرامش برسیم .

سپس خانم مانا در مورد صور پنهان و آشکار صحبت کردند که صور آشکار همان ظاهر ما انسانهاست که از روی آن نسبت به هم شناخت پیدا میکنیم.صور پنهان هم همان صورت پنهان ما انسانهاست که دارای قدمتی دیرینه می باشد .

در ادامه سه اصل تغییر،تبدیل و ترخیص مورد بحث قرار گرفت که ما باید تغییر کنیم در اثر تغییر تبدیل شویم و نهایتا به هدف مورد نظرمان برسیم. و تغییری که در آن ترخیص نباشد بی فایده است .

سپس در مورد حقیقت صحبت شد بدین مضمون: حقیقت چیزی است قابل دید و واقعی ، و چیزی نیست که پنهان باشد و به هر حال دیده می شود حتی اگر افراد برای دیدن حقیقت خودشان را به ندیدن بزنند .

در پایان هم در مورد زمان،مکان و کلام مناسب صحبت شد که در تمام لحظات زندگی ما موثر است پس اگر ما از کسی خواسته ای داریم  باید با کلام مناسب در جای مناسب و زمان مناسب خواسته خود را عنوان کنیم وگرنه به هدف نخواهیم رسید. و همیشه خواسته های ما ناکام میماند.

 

 تاریخ : جمعه 24 شهریور 1396 | 12:35 ق.ظ | نویسنده : زهرا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات