- سرزمین مهر - لژیون شماره 16

به نام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه مورخ 14/1/96 لژیون شماره 16 همسفران شعبه شیخ بهایی با حضور جمعی از همسفران با دستور جلسه سی دی کاروان شروع به کار نمود.

مثلث درمان(جسم  روان جهان بینی )فقط در درمان اعتیاد کاربرد نداردوگسترده تر از این است که ما تصور میکنیم.

 

 

جسم وروان مثل سوار و سوارکار میمانند که هر کدام دیگری را تحت الشعاع قرار می دهد. بهترین سوارکار با یک اسب لنگ برنده نمی شود.فضایی که سوار و سوارکار در ان قرار میگیرند جهان بینی ماست.طراحی این فضا به دست اندیشه ما صورت میگیرد.برای همین کسانی که این فضارا پوچ طراحی میکننددست به خودکشی میزنند.

فلسفه مرگ در ساختن این فضا به ما کمک میکند.اگرمعتقد باشیم مرگ پایان زندگی نیست وبلافاصله زندگی جدید شروع می شود آنگاه فضایی که ساخته میشودلذت بخش و امیدوار کننده استو با تمام وجود برای یک زندگی خوب ورسیدن به کمال تلاش میکنیم.

گاهی در زندگی راه را عوضی میردیم و هر جه تلاش میکنیم به نتیجه نمیرسیمو و طتبکار خدا ودیگران هستیم،غافل از اینکه در مسیر غلط در حال تلاشیم. راه رسیدن به هدف که اشتباه باشد هر چه قدر تلاش کنیم  صبور باشیم باز هم بی نتیجه است.انتخاب مسیرو داشتن آگاهی کمک زیادی در رسیدنمان به هدف میکند.

گاهی برای رسیدن به هدف به عرفانهای نوظهور رو می آوریم و با استفاده از انرژی کاینات میخواهیه سریع به مقصد برسیم.سیستم کاینات فوق العاده هوشمند و خسیس است وبدون تلاش ودر نظر گرفتن پارامتر زمان چیزی به ما نمیدهد.

بعد از انتخاب مسیر باید خواسته ومیل ورغبت و اگاهی داشته باشیم تا در طول مسیر بهانه جویی نکنیم چون وقتی انتخاب میکنیم باید با تمام وجود در راه انم تلاش کنیم تا بتوانیم کاروان زندگیمان را به سر منزل مقصود برسانیم اینکه کاروان زندگی ما به سمت نور یا ظلمت برود فقط به دست خودمان است.

 تاریخ : دوشنبه 28 فروردین 1396 | 11:06 ب.ظ | نویسنده : مانا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic