- سرزمین مهر - خلاصه سی دی نتیجه

به نام خدا

امروز دوشنبه 96.5.23  سرزمین مهر (لژیون شماره 16 ) به استادی خانم مانای عزیز و جمعی از دوستان با دستور جلسه «سی دی نتیجه » راس ساعت 5:45 شروع به کار نمود.


خلاصه سی دی نتیجه

برای بازسازی مثلث جسم جهان بینی برای همه لازم است و کسانی که نتوانند این مثلث را متعادل کنند متعادل نیستند در سه جهت باید تعادل باشد.انسانها در جسم فقط دنبال لذت جویی هستند بیشتر به ظاهر جسم اهمیت میدهند.مثلاً صورت را درست میکنند ،دور کمر را درست میکنند ولی مثلاً از نظر درونی مشکل دارند و اهمیت نمیدهند.

بدن همه انسانها از نظر غذایی مریض است بیشتر غذاهای بدرد نخور میخورند ولی املاح و کلسیم و ویتامین به بدنشان نمی رسد ودچار فقر غذایی هستند از نظر خواب هم در موقعیت خوبی نیستند خواب خوبی ندارند .

پس  در سطح جهان بینی مریض است افکار بی و اساس را مردم قبول میکنند.

انسانها فقط با جهان بینی درست نمی شوند.

پس جسم و روان و جهان بینی با هم باید به تکامل برسد تا به تعادل برسد و انسان به آرامش برسد.

خوشبختی یعنی انسان از نظر جسم ،روان و جهان بینی به تعادل برسد. با تعادل این سه انسان به ثروت میرسد و با سلامت این سه انسان به تفکر می رسد که به راحتی می تواند مسائل مالی خود را حل کند.

حس کامل با خواست کامل بعد حرکت کامل ما را به نتیجه می رساند اگر چیزی را می خواهیم باید مقدمات آن فراهم باشد.

پس برای خواسته های ما اولین و مهمترین المان حس است.

حس اولین نیرویی است که قوه عقل ،عشق و ایمان را راه اندازی میکند چون حس گیرنده است.

حس بسیار مهم است آن هم حس سالم پس ما باید حس خود را به حس خوب و سالم تبدیل کنیم حس ناسالم خوب نیست اگر حس ما پر از کینه و نفرت و بدی باشد حس خوب و سالم نیست پس برای هر خواستن هر چیزی باید حس ما کامل و سالم باشد.

وقتی حس کامل بود باید به خواست تبدیل شود و انسان باید برروی خواسته خود پا برجا باشد تا به نتیجه برسد.

در هر کاری بعد از حس باید خواست باشد و بعد از آن پافشاری بر روی خواسته،و اگر بر روی خواسته پافشاری نشود به نتیجه نمیرسیم.

مثلاً پسری دختری را میخواهد، حسش گرفته و دختر را میخواهد, به خواستگاری دختر می رود خانواده دختر مخالفت میکنند و به او میگویند دیگر نزدیک خانه دختر نشود پسر حرف خانواده دختر رو گوش کرده و دیگر بر روی خواسته اش پافشاری نمیکند پس به نتیجه نمی رسد.

حس بود، حس سالم بود،خواسته هم بود ولی پافشاری و لجاجت بر روی خواسته نبود پس به نتیجه نمیرسد.

 

یکی دیگر دختری را میخواهد حسش بوده و به او میگویند طرف خانه دختر نیاید میگوید من دختر شما را میخواهم و روی خواسته اش پافشاری میکند حتی اگر اذیتش هم بکنند میگوید من دوستش دارم و روی خوسته اش اصرار  و پافشاری می کند و به نتیجه می رسد. 

روی همین کار هم همین است شما یک خواسته ایی دارید با کوچکترین چیزی عقب نشینی میکنید شما میخواهید یک کاسبی و مغازه ای بزنی و وقتی دکان را باز کردی این مغازه از روز اول که کارش نمیگیرد  گاهی اوقات ممکن است شما دو سال خاک بخوری و مشتری نداشته باشی و ضرر هم بدهی و حتی کسی در مغازه شما هم نیاید  ولی چون خواسته داری و پافشاری میکنی و اگر خواسته ات قوی باشد به نتیجه میرسی

برای رسیدن به خواسته ها باید سختی کشید هرکاری سختی دارد و ممکن است دیر به نتیجه و بازدهی بیفتد پس باید برای انجام درست هر کاری باید از فاز سختیها عبور کرد.

بعد از به وجود آمدن حس باید قوی محکم حرکت کرد و در این حرکت باید بامشکلات جنگید.

نکته : برای رسیدن به خواسته علاوه بر حس قوی نیاز به جاذبه هم  هست پس ما اگر دوست داریم کسی به ما حس داشته باشد باید جاذبه داشته باشیم :مثلاً زبان خوب،برخورد خوب،پوشش خوب،بوی خوب.تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1396 | 10:22 ب.ظ | نویسنده : زهرا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات