- سرزمین مهر - عملکرد لژیون نتیجه
به نام یگانه خالق هستی

امروز دوشنبه  96/5/30 لژیون شماره 16 ، كمك راهنما همسفر مانا و جمعی از دوستان

در ابتدی جلسه  بعد از سلام و احوال پرسی به سوالات همسفران حاضر در لژیون جواب داده شد و در خصوص حضور منظم و به موقع مسافر و همسفر در کنگره توصیه موکد شد و عدم اصرار و پافشاری همسفر برای حضور در کنگره مورد بحث قرار گرفت.

گفته شده مسافر نباید تحت فشارهمسفر مبنی بر حضور در کنگره قرار بگیرد  ،مسافر خود باید خواهان درمان و رهایی باشد .سپس موضع کنگره،مسافر و همسفر به طناب و چاه تشبیه شد . ناجی ایستاده در بالا ، طناب آویزان در چاه وبرآمدن دستی برای رهایی از تاریکی و ظلمت و رسیدن به روشنایی و نور . ولی در کنارتلاش مسافر و سفر از تاریکی به نور قطعاً همراهی ،صبر و حوصله همسفر در الویت است . چون لازمه این سفر گذر زمان ، و بالطبع لازمه این گذر صبر و حوصله همسفراست. بعد از پرسش و پاسخ مبحث عقل و ایمان از کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر مورد بررسی و گفتگو در لژیون قرار گرفت.

به همسفران گفته شد که برای تغییر تلاش کنند و با تغییر، ارزشها را جایگزین ضد ارزشها نموده و به آبادی شهر وجودی خود و مسافرشان همت گمارند.

در ادامه گفته شد که اگر خواهان رهایی و درمان هستیم باید روی آن متمرکز شویم تا این رهایی اتفاق بیفتد باید رهایی را در الویت قرار دهیم و به فکر درمان واقعی باشییم و این میسر نیست جز عقل و ایمان.

مسافر با قرار گرفتن بر سر دو راهی رهایی و درمان و ماندن در تاریکی و ناآرامی ، با تفکر صحیح راه رهایی و درمان را انتخاب و با ایمان به پایانی خوش و لذت بخش به ادامه راه پرداخته و همسفر نیزبر سر دوراهی حضور منظم در کنگزه و همراهی مسافر یا ترک کردن مسافر راه درست یاری مسافرش را انتخاب و با ایمان به لذتی پایدارو همیشگی او را همراهی کرده. و هر دو ایمان دارند که در زمستان هم میتوان شکوفه زد و بهاری زیبا را تجربه نمود.تاریخ : پنجشنبه 9 شهریور 1396 | 12:39 ق.ظ | نویسنده : زهرا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات