- سرزمین مهر - تقدیر
به نام یگانه معبود هستی
امروز دوشنبه  96/6/6 لژیون شماره 16 ، كمك راهنما همسفر مانا و جمعی از دوستان

سی دی تقدیر

در ابتدی جلسه  بعد از سلام و احوال پرسی دوستان هم لژیونی خانم مانای عزیز  به سوالات مطرح شده جواب داده و دوستان را به صبر و حوصله در مسیر درمان مسافر و حضور مداوم و منظم در کنگره دعوت نمودند.

سوال همسفر زهرا:

حضور در کنگره باعث آرامش روحی ما می شود ولی با حضور مجدد در محیط پرتنش بیرون آرامشمان را از دست میدهیم.

جواب:همسفران در طول سفر باید با گوش کردن سی دی و خواندن جزوه و مداومت حضور در کنگره  جهان بینی خود را تغییر و آرامش روحی خود را در هر شرایطی حفظ نمایند.

در ادامه در این خصوص گفتند ماها باید فلز وجودیمان را تغییر دهیم ما اگر وجودمان پر از خرده های آهن باشد مسلما در هر جایی خرده های آهن را جذب خواهیم کرد ولی اگر فلز وجودمان را به طلا  تغییر دهیم دیگر هیچ آهنی جذب نخواهد شد.

سپس موضوع تقدیر مورد بحث  قرار گرفت . تقدیر مانند تیر از کمان رها شده میباشد  ولی ما میتوانیم با تفکر صحیح در تقدیر نقش داشته باشیم .

سوال همسفر زهرا:

اگر با هر شخصیت وجودی داشته باشیم در جهان دیگر آیا با همین شخصیت زندگی خواهیم کرد؟

جواب راهنمای بزرگوار:

وقتی ما به سفر میرویم کوله باری از وسایل مورد نیاز را با خودمان می بریم پس هر چه این وسایل بهتر و با کیفیت تر باشد سفر بهتر و لذت بخش تری خواهیم داشت. پس برای رقم خوردن تقدیر زیبا در جهان دیگر ما باید تا میتوانیم همینجا به تکامل برسیم . و از بهترینها در کوله بار عمل داشته باشیم.

در ادامه خانم مانا به موضوع آموزش و مجازات اشاره نمودند و عنوان نمودند که عذاب هرفردی یا مجازات است یا آموزش. اگر ما به واسطه مصرف کننده راهی کنگره شدیم برایمان نعمتی بزرگ است چون با آموزشهای کنگره ما قدمهای بزرگی به سمت تکامل بر میداریم. پس کنگره برای همسفران یک نعمت است . حال جای سوال است ما چگونه مرز مجازات و آموزش را تشخیص دهیم؟ما انسانها قدرت این تشخیص را نداریم و هیچگاه نمی توانیم در مورد اتفاقات زندگی دیگران به قضاوت بنشینیم

نتیجه: اصل تقدیر قابل تغییر نیست ولی با تفکر عاقلانه میتوان تقدیر بهتری را رقم زد .           تاریخ : جمعه 10 شهریور 1396 | 10:58 ب.ظ | نویسنده : زهرا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic