- سرزمین مهر - گزارش خلاصه عملکرد لژیون

به نام قدرت مطلق

خلاصه عملکرد لژیون سرزمین مهر با دستور جلسه تقدیر مورخ 1398/2/10
استاد این جلسه را با صحبت کردن در مورد مبحث اهمیت تقدیر از کتاب 60 درجه زیر صفر آغاز کردند و فرمودند در زندگی ما سه مولفه تقدیر و خواست و فرمان تاثیرگذار است .

تقدیر مشخص شده است ولی ما خودمان آنرا با افکار و اعمالمان در حیات هایی که در آن زندگی کرده ایم تعیین میکنیم.پس باید افکارمان را اصلاح کنیم . مثلا ذهن خود را با افکار بیهوده و کم اهمیت مشغول نکنیم.وبیشتر به مسایل مهم و تاثیر گذار در زندگی بپردازیم تا تقدیر بهتری برای خودمان رقم بزنیم.که در گیر شدن به مسایل کم اهمیت میتواند عواقب بدی هم داشته باشد.

در واقع تقدیر برخورد تفکرات ما با یک موضوع است. پس جهانبینی ما تقدیر را میتواند عوض کند.وقتی قاب و زاویه دید را تقییر دهیم نوع نگاه عوض میشود.انگاه است که شاید آنچه شما میبینید دیگران نمیبینند و به آن فکر نمیکنند وشاید از بسیاری چیزها لذت نمیبرند.واین برداشت گوناگون از موضوعات مهم و زیبا است.

برای مثال انسان در برخورد با بیماری نزدیکانش ممکن است دچار افسردگی و گوشه نشینی شود ویا ممکن است سعی در یافتن راهی برای درمان یا حمایت از این گونه بیماران شود.واین بستگی به آگاهی و نوع نگاه شخص دارد.

همه چیز زاییده ذهن انسان است.این خود ما هستیم که با فکارمان رویدادها را برای خود می آوریم یا از خود دور کنیم.پس مواظب افکارمان باشیم و دیدمان به جهان را اصلاح کنیم.در این صورت حتی میتوانیم از مشکلات به نفع خودمان استفاده کنیم و اجازه ندهیم به ما اسیب بزنند.مثل برخورد آقای مهندس با سکته قلبی که به ایشان دست داد و مقدمه ای برای ایجاد لژیون سیگار شد.پس خوب یا بد بودن ماهیت اتفاقات را نمیتوان قضاوت کرد.

ما هر لحظه تقدیر لحظه بعد را رقم میزنیم.میتوان با بالا بردن آگاهی بر موج تقدیر سوار شد ویا بدون آگاهی در تلاتم امواج تقدیر غرق شد.

سفر را باید درست انجام داد و صفحه را پررنگ نوشت تا قالب محکم و خوبی برای ساختن زندگی و تربیت فرزندانمان بسازیمتاریخ : چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 | 05:27 ب.ظ | نویسنده : مانا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات