- سرزمین مهر - خلاصه عملکرد لژیون سرزمین مهر

خلاصه عملکرد لژیون سرزمین مهر در روز دوشنبه مورخ 23/2/98

با دستور جلسه وای دهم

 

به نام خالق مطلق

 

خلاصه عملکرد لژیون سرزمین مهر در روز دوشنبه مورخ 23/2/98

با دستور جلسه وای دهم

استاد در این جلسه در باب وادی دهم فرمودند: تفاوت انسان با دیگر موجودات در جای بودن صفات اوست هیچ انسانی محکوم به زندگی کردن با عیوب وکاستی هایش تا آخر عمر نیست همان طور که محاسن ما میتواند مانگار نباشد.یعنی امید و هشدار.

کسی که از ضد ارزش ها دور میشود مشمول رحمت الهی میشود.و کسانی که ارزش را فقط  انجام  فرامین دینی میدانند نمیدانند بدون مراسم ایینی هم میتوان مورد رحمت خداوند قرار گرفت و بدون دست و پا هم میتوان سجده کرد.کسانی که در روز به دنبال شب میگردند و در صفحه سفید به دنبال نقطه سیاه هستند مجذوب رحمت الهی نیستند.

حال میفهمیم که قدرت اختیار یعنی قدرت تغییر ما و زندگی .حفظ شرایط خوب مهم است نباید وقتی در شرایط خوب هستیم از تغییرات ممکن غافل شد.تغییراتی که انسان را از بهشت به جهنم واز جهنم به بهشت میبرد.

نهایت زندگی تغییر و تبدیل وترخیص است.و هستی و ماوراء همواره در حال تغییر است. ماهم تغییر میکنیم و تبدیل به انسان دیگری میشویم و از مراحل مختلف زندگی ترخیص میشویم و از حلقه ای به حلقه دیگر حیات میرویم  تا ابدیت و هیچ کس زمان آن را نمیداند.

علت درک ولذت ما از هستی وجود اضداد است.عناصر تشکیل دهنده هستی  آب و خاک وآتش هستند و برای درک هستی سه ضلع مثلث ارتباط  لازم است یعنی نور و صوت و حس.

نور که فرمان میدهد مثل هنگام بیدار شدن در صبح که نور خورشید فرمان بیداری میدهد تا نار وجودی را با تغییر به نور تبدیل کنیم.

صوت که پیام را انتقال میدهد در سطح زمین و بین جهان ها و بین هستی ونیستی.وحس که عامل دریافت نور و صوت است. و قابل درک است ولی دیده نمیشود.اگر حس ما خوب کار کند مابه واسطه نور و صوت انرژی خوبی میگیریم و با تذکیه و پالایش میتوانیم پنج حس بیرونی خودمان را تقویت کنیم و احساساتی رادرک کنیم که قبلا نمیکردیم وصدای خداوند را بشنویم


طبقه بندی: عملكرد لژیون، 

تاریخ : پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 | 01:00 ق.ظ | نویسنده : مانا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات