- سرزمین مهر - خلاصه عملکرد لژیون سرزمین مهر مورخ 98/3/13
خلاصه عملکرد لژیون سرزمین مهر مورخ 98/3/13


به نام قدرت مطلق

در این جلسه استاد با خواندن فرازی از کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر توضیح دادند : صبر با تحمل فرق میکند شاید تابه حال در مواجه شدن با مسائل و مشکلات به هر دلیلی  تحمل میکردیم. و فکر میکردیم نقطه تحمل بالایی داریم ولی هر لحظه امکان انفجار وجود داشت که نتیجه خشم و افسردکی وتخریب های دیگر بود.

ولی با بالا بردن آگاهی بوسیله آموزش ها این تحمل تبدیل به صبر میشود.وقتی انسان جایگاه خود را قبول کند فشار تحمل ها برداشته میشود.وبا تذکیه بهتر وبهتر میشود.

اولین قدم برای تذکیه تفکر است آن هم تفکر سالم که نتیجه آن ایمان است آن هم ایمان سالم.یعنی تجلی نور خداوند در وجود آدمی.آن گاه است که صفات خداوند در انسان ظاهر میشود.عمل سالم از ایمان سالم می آید که رسیدن به آن هم آسان نیست.عملی سالم است که در نهایت ختم به خیر و آرامش و تعادل شود .در حالی که عمل به ظاهر نیک نتیجه ای جز تخریب ندارد.

و آنگاه است که حس سالم پدید می آید و عقل سالم را به کار می اندازد و در نهایت عشق.

بسیاری از انسانها عشق و عقل را نقطه مقابل هم میپندارند در صورتی که عقل سالم عشق را حکم میکند.و عشق است که زندگی را در هر شرایطی لذت بخش میکند.تجربه مفید و آگاهی دو عامل بالا برنده پارامترهای بالا است.

گاهی عذابها و دردها در زندگی برای بالا بردن ظرفیت ما و رسیدن به جایگاه بالا تر است زیرا خداوند قبل از آن که نعمتی به انسان عنایت کند ابتدا ظرفیت آن را در وجود آدمی ایجاد میکند.

ما باید بتوانیم آستانه آشوب را در خودمان بالا ببریم تا با هر مسئله ای به هم  نریزیم. گاهی نقطه تحمل بالا است اما خستکی بر ما غلبه میکند و ذهن را ناآرام میکند.پس نباید به افکار منفی پر و بال داد.شاید افکار در اختیار مانباشند اما بزرگ کردن این افکار قطعا در اختیار ماست.

صفت های ما در واقع خوبیها و بدیهایی است که ما میگیریم و انتقال میدهیم .که با تغیر گیرنده و فرستنده میتوانیم صفت هایمان را تغییر داد.

و در نهایت استاد فرمودند راه عوض کردن حس تذکیه است.وتذکیه با تسویه و تصفیه و پالایش محقق میشود.


طبقه بندی: عملكرد لژیون، 

تاریخ : جمعه 17 خرداد 1398 | 11:59 ب.ظ | نویسنده : مانا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic